پیام به همراهان

دوستان بسیاری به من ایمیل ارسال کردند و بابت اعلام خروج به موقع در مرداد ماه ابراز محبت نمودند. پاسخ برخی از دوستان را دادم اما کمبود وقت اجازه پاسخ دادن به تمام پیام‌ها را نمی‌دهد. از طریق این پست از محبت همه همراهان که باعث دلگرمی من شده‌اند تشکر می‌کنم.

در برخی پیام‌ها در مورد اینکه چگونه متوجه شدم که ریزش بازار نزدیک است سوال کردند. واقعیت آن است که من کار متفاوتی از دیگر تحلیلگران انجام ندادم. به رانت و اطلاعات خاص و ویژه‌ای هم دسترسی ندارم و اعتقادی هم به این موارد ندارم. تمام چیزهایی که من می‌دانستم در دسترس همه قرار داشت. تنها تفاوتی که باعث شد من بتوانم ریزش قریب‌الوقوع را تشخیص دهم کم کردن تاثیر فیلترهای ذهنی و شناخت بیشتر سوگیری های روانشناختی خودم بود. در اصل من فقط خودم را بهتر می‌شناسم. این از طریق مطالعات روانشناسی و تمرین‌ و تجربه به دست می‌آید و همه می‌توانند در این زمینه بهتر شوند. تلاش می‌کنم در این مورد در آینده بیشتر بنویسم چرا که شناخت روان انسان مقدم بر شناخت بازار است.

دوستانی هم که جدیدا با من همراه شده‌اند می‌توانند برای یادگیری بیشتر پست‌های مربوط به خروج از بازار را از طریق لینک‌های زیر مطالعه کنند و سوالات خود را از طریق ایمیل از من بپرسند. سعی میکنم حداکثر در طول ۳ روز پاسخ ایمیل‌ها را بدهم:

سعید میرزاپور – ۱۷ شهریور ۱۳۹۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *